Enter your keyword

Sáčky s bočními sklady

Side Gusset Bags

Sáčky s bočními sklady

Sáčky s bočními sklady nabízíme pouze ve variantě bez zipu. Nabízíme dvě základní možnosti obalů, ze kterých si můžete vybrat. Ze skladových zásob a potištěné dle přání zákazníka. Pokud potřebujete sáčky rychle a budete si lepit etikety, pak je pro Vás vhodná první možnost. Pokud objednáváte s dostatečným předstihem a chcete stylový obal, který bude prodávat Váš produkt, pak zvolte možnost druhou.

›    Ze skladových zásob

Držíme zásobu sáčků s bočními sklady (Side Gusset bags) ve velikostech 250 gramů až 3000 gramů. Z materiálů můžete zvolit plast nebo papír. Sáček je potažen metalickou vrstvou, která poskytne Vašemu produktu dostatečnou ochranu proti kyslíku, vlhkosti a světlu a tím ho udrží déle čerstvý. Pokud například balíte kávu, nabízíme sáčky s bočními sklady s odplyňovacím jednosměrným ventilem, který odvede přebytečný plyn ze sáčku a Váš produkt nenasaje žádné vnější pachy a ztratí minimum ze svého aroma.

›    Potištěné dle přání zákazníka (Custom Printed)

Vaše produkty můžete nyní obléct do obalů, které potiskneme nejmodernější technikou hlubotisku (rotogravure printing) až do 9 barev. Vyrobíme sáčky jakýchkoliv velikosti až do maximální velikosti 4000 gramů. Metalická vrstva poskytne dostatečnou ochranu pro Váš produkt před světlem, vzduchem a vlhkostí. Pokud například balíte kávu, nabízíme sáčky s bočními sklady s odplyňovacím jednosměrným ventilem. Minimální objednávka činí 10 000 kusů.

Side Gusset Bags 3
lesklá černá

lesklá černá

matná černá

matná černá

matná bílá

matná bílá

matná zlatá

matná zlatá

černá

černá

lesklá bílá

lesklá bílá

hnědý papírový sáček

hnědý papírový sáček

matná stříbrná

matná stříbrná

Klikněte zde pro personalizované produkty